Pamje të rënda, momentet e para pas rrezimit te skelës

  • 18 gusht 2019 - 23:43
Pamje të rënda, momentet e para pas rrezimit te skelës

Dalin pamje, të cilat janë filmuar pak momente pas aksidentit tragjik në punë, ku dy punëtorë humbën jetën dhe tre të tjerë mbetën e plagosur 3 ditë më parë në Tiranë.

Në pamje duken punëtorët e shtrirë në tokë, ndërsa njëri prej tyre, i cili ka mbetur i plagosur dëgjohet teksa thotë: “Oh vdiqa…”

Pesë punëtorët u aksidentuan në punë, si pasojë e shembjes së një skelë e vendosur për rikonstruksionin e një pallati.

Viktimat 
1-Ergys Brahimaj 
2-Orjan Kodra

Të plagosur 
1-Genti Bardhi 
2-Altin Marku 
3-Euglidios Lika

(Kosova Sot Online)