Gjakovë, arrestohen dy persona të dyshuar për prostitucion

  • 20 gusht 2019 - 12:51
Gjakovë, arrestohen dy persona të dyshuar për prostitucion

Policia në Gjakovë ka arrestuar dy persona nën dyshimin se të njëjtit kanë ndihmuar një person të kryejë marrëdhënie seksuale me një vajzë

Rasti sipas policisë ka ndodhur mëngjesin e së hënës në Gjakovë, ku të dyshuarit i kanë mundësuar një personi të kryejë marrëdhënie seksuale me një vajzë të komunitetit egjiptian.

Bëhet e ditur se me vendim të Prokurorit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

(Kosova Sot Online)