Arrestohet burri nga Suhareka ,sulmoi dy persona për shkak të pronës

  • 20 gusht 2019 - 13:25
Arrestohet burri nga Suhareka ,sulmoi dy persona për shkak të pronës

Policia e Kosovës në Suharekë ka arrestuar një person pasi raportohet se i njëjti ka sulmuar fizikisht një burrë dhe një grua.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në Suharekë, ku i dyshuari ka sulmuar fizikisht dy viktimat për shkak të një çështje prone.  

Policia bën të ditur se viktimat  vviktimat viJ iktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

(Kosova Sot Online)