Arrestohet personi që shantazhoi një femër

  • 24 gusht 2019 - 16:10
Arrestohet personi që shantazhoi një femër

Një burrë është arrestuar dje në Prishtinë nën dyshimin se ka shantazhuar një femër.

“Është arrestuar një i dyshuar mashkull pasi i njëjti ka shantazhuar viktimën femër. Viktima ka raportuar rastin dhe në bashkëpunim me Policinë është bërë e mundur arrestimi i të dyshuarit, i cili me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje”, tha policia.

(Kosova Sot Online)