Tmerr: Fëmija 2-vjeç gjendet i vdekur në dhomën e një moteli, autopsi zbuloi se…

  • 30 gusht 2019 - 19:45
Tmerr: Fëmija 2-vjeç gjendet i vdekur në dhomën e një moteli, autopsi zbuloi se…

Një fëmijë, dy vjeç, u gjet i vdekur në një dhomë moteli në Kansas në SHBA, ndërsa sipas autopsisë ai kishte marrë mbidozë metadoni.

Zayden Jaynesahkluah e kishte përdorur shpesh ilaçin, të cilin ia jepte e ëma, si një trajtim varësie.

Nëna e tij, Kimberly Compass, 23 vjeç u gjet pas disa ditësh e pandërgjegjshme, ndërsa po përballet me akuzën e vrasjes së shkallës së parë. 

Ajo tha se ishte e sëmurë dhe se ishte bërë histerike, pasi në të kundërt nuk do ta kishte vrarë të birin.

Image

(Kosova Sot Online)