Video +18: Çifti bën marrëdhënie në plazh, në sy të prindërve dhe fëmijëve

  • 04 shtator 2019 - 14:43
Video +18: Çifti bën marrëdhënie në plazh, në sy të prindërve dhe fëmijëve

Dashuria, pasioni dhe seksi! Pa tabu dhe pa limite! Është kjo skena e filmuar këtë fundjavë nga një plazh në Pescara të Italisë.

Në videon që shihni më poshtë, një burrë dhe një grua, të rrëmbyer nga pasioni shihen duke bërë seks në plazh, mbi një urë mbi det, në sy të prindërve dhe fëmijëve.

Duket se klima bregdetare i rrëmbeu keqaz, sa që në orën 19.30 të s dielës, nuk pyetën se çfarë kishte përreth.

Një grua e pranishme në vendin e ngjarjes filmoi gjithçka, por për shkak të pamjeve të forta, pjesët intime janë mbuluar në filmim.

Video përfundoi në rrjetet sociale dhe brenda pak orësh u përhap me shpejtësi. 

 

Çifti bën seks në plazh, në sy të prindërve dhe fëmijëve on Vidnews.

(Kosova Sot Online)