Çka ndodh sot?

  • 07 shtator 2019 - 08:03
Çka ndodh sot?

Fillon Konferenca e IV-të Shkencore Ndërkombëtare për Gjuhësi, Letërsi dhe Edukim (ICLLD 2019). (Qendra Mediale e Kolegjit AAB, ora 10:30)

Mbahet aktiviteti kulturor në Malaj (Rugovë) te kompleksi memorial “Ibrahim Rugova”. (Ora 14:00).

Zhvillohet ndeshja mes Kosovës dhe Çekisë. ( Stadiumi “Fadil Vokrri” ora 15:00)

Koalicioni AAK-PSD shpalos programin politik. (Pallati i Rinisë në Prishtinë, ora 19:00)

(Kosova Sot Online)