Vjosa Osmani nga 'Fadil Vokrri': 'Forca Kosova'

  • 07 shtator 2019 - 16:21
Vjosa Osmani nga 'Fadil Vokrri': 'Forca Kosova'

Në mesin e shumë tifozëve që aktualisht janë duke e ndjekur ndeshjen mes përfaqësueses së Kosovës dhe asaj Çekisë, ndodhen edhe shumë pesonalitete nga kultura e politika, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E  nga stadiumi ka uruar përfaqesuesen e Kosoves, edhe kandidatja për Kryeministre të Republikës së Kosovës nga LDK-ja, zonja Vjosa Osmani, e cila në fotografinë e postuar ka shkruar: "Forca Kosova".

Image

(Kosova Sot Online)