Policia shkon në vendin e ngjarjes pas incidentit Molliqaj – Abazi

  • 11 shtator 2019 - 23:27
Policia shkon në vendin e ngjarjes pas incidentit Molliqaj – Abazi

Policia e Kosovës ka arritur në vendin ku mbahet emisioni, pasi Haki Abazi  i Vetëvendosjes tha se pas debatit është sulmuar nga Dardan Molliqaj i PSD’së.

Pas një debati me polemika të ashpra  mes Molliqajt e Abazit, kjo raportohet të ketë vazhduar edhe pas përfundimit të emisionit.

Haki Abazi ka thënë se duke dalë nga studio është sulmuar nga Molliqaj dhe shoqëruesi i tij.

Këtë e ka mohuar kandidati i PSD’së për deputet.

Policia e Kosovës ka arritur në objektin ku mbahet emisioni Pressing, raportojnë mediat nga vendi i ngjarjes.

(Kosova Sot Online)