Rrahje brutale e mafias serbe në Novi Sad: Pamje të dhunshme nga përleshja me thika

  • 16 shtator 2019 - 09:53
Rrahje brutale e mafias serbe në Novi Sad: Pamje të dhunshme nga përleshja me thika

amir Dado Mihajloviç, 37 vjeç, nga Novi Sad, u rrah dhe u godit me thikë të Premten në orën 01:00  para një kafeneje në rrugën Mise Dimitrijeviç në Novi Sad.

Siç mund ta shihni në një video me të cilin Kurir ka sjellur, atleti Mihajlovic, i cili përndryshe është dhëndri i këngëtares Natasa Bekvalac, ishte ulur me një mik në një kafene. Në një moment, tre burra rrethuan tryezën e tij dhe, sapo i vuri re në sy, Mihajlovic u ngrit nga tavolina, kështu që ai me siguri nuk do të shkaktonte “kaos” në kafene.

Ai bëri lëvizje me dorën e tij për t’u zhvendosur në anën, pastaj njëri prej tre iu afrua dhe ata filluan të luftojnë.

 

 

(Kosova Sot Online )