Plas sherri në mes të rrugës, gruaja rreh burrin, arsyeja është qesharake

  • 19 shtator 2019 - 09:25
Plas sherri në mes të rrugës, gruaja rreh burrin, arsyeja është qesharake

Një video ku shihet një grua duke goditur me grusht një burrë është bërë virale në internet.

Gruaja, që priste me çanta të shkonte diku, po i bënte me shenjë një furgoni që të ndalonte, teksa burri i bënte me gisht që mos të ndalonte.

Kur ajo shikon që furgoni nuk po ndalej, fillon dhe e godet me grushta burrin.

 Shikojeni videon:

 (Kosova Sot Online)