Isa Mustafa shkon për herë të parë në tubim me Vjosa Osmanin

  • 19 shtator 2019 - 18:35
Isa Mustafa shkon për herë të parë në tubim me Vjosa Osmanin

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, është parë sot për herë të parë në përkrahje të kandidates së kësaj partie për kryeministre Vjosa Osmanit në tubimet me qytetarë në këtë parafushatë zgjedhore.

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani, është duke takuar strukturat dhe qytetarët e Ferizajt.

Mustafa deri më tani nuk është parë nëpër tubimet e Osmanit, kjo për shkak të gjendjes së tij shëndetësore.

(Kosova Sot Online)