Obiliq, arrestohet pasi sulmoi fqinjët

  • 22 shtator 2019 - 11:42
Obiliq, arrestohet pasi sulmoi fqinjët

Një i dyshuar është arrestuar dje në rrugën “Hasan Prishtina” në Obiliq pasi kishte sulmuar fizikisht fqinjët e tij, një grua dhe një të mitur.

Ai atyre iu shkaktoi dëme trupore, njofton Policia e Kosovës

Nga policia thonë se viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

(Kosova Sot Online)