Shkoi në fermë te tezja për pushime, 9-vjeçarja masakrohet nga Labradori

  • 30 shtator 2019 - 14:11
Shkoi në fermë te tezja për pushime, 9-vjeçarja masakrohet nga Labradori

Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Teksas ku një vajzë 9-vjeçare është kafshuar në fytyrë nga një labrador.

Allison përfundoi në spital me 127 të qepura në faqe dhe buzë, ku labradori krejt pa shkak i nguli dhëmbët

Mamaja e saj thotë që nuk ka parë ndonjëherë gjë më të tmerrshme dhe që vajza e saj të mos ndihet keq ka hequr çdo pasqyrë nga shtëpia.

E vogla ishte në shtëpinë e tezes së saj në një fermë kur ndodhi sulmi i frikshëm.

(Kosova Sot Online)