Një mashkull kanos me armë një femër

  • 02 tetor 2019 - 13:17
Një mashkull kanos me armë një femër

Mesditën e marte, një femër ka pasur një mosmarrëveshje me një mashkull, i cili e ka kanosur me armë zjarri dhe më pas ka ikur nga vendi i ngjarjes. Pas kësaj janë lajmruar forcat e rendit dhe ato të hetuesisë të cilat po htojnë rastin.

Policia njofton se në Prishtinë me 1.10.2019 rreth orës 12:00, viktima femër ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është kanosur me armë zjarri nga i dyshuari, i cili ishte larguar në drejtim të panjohur. Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti cilësohet si kanosje me armë.

(Kosova Sot Online)