Një femër kanosi tjetrën dhe përfundon në qeli

  • 06 tetor 2019 - 16:16
Një femër kanosi tjetrën dhe përfundon në qeli

Nisën me fjalë e me zënka dy femra në Shtime e, ku njëra akuzoi tjetrën se e kanosi, gjë për të cilën e dyshuara u dërguar në mbajtje për 48 orë. 

Policia njofton se në Shtime me 5 tetor 2019 në orën 09:01, është arrestuar e dyshuara pasi e cila pas një zënke, kishte kanosur viktimën femër. Me vendim të prokurorit kujdestar, e dyshuara dërgohet në qendrën e mbajtjes për 48 orë. Rasti është duke u hetuar për veprën kanosje.

(Kosova Sot Online)