Vrasja e ish-të dashurit nga polici, interesohet nga burgu në Gjermani burri i Marsidës. Dërgon kushëririn atje dhe i kërkon…

  • 10 tetor 2019 - 13:06
Vrasja e ish-të dashurit nga polici, interesohet nga burgu në Gjermani burri i Marsidës. Dërgon kushëririn atje dhe i kërkon…

Krimi ne banesen e Marsida Qatjas, ku polici i burgjeve Bledar Toçi vrau me arme ish-te dashurin e saj, Dritan Haxholli eshte konsumuar nderkohe qe ne banese kane qene te tre femijet e saj.

Marsida jetonte me femijet, pasi burri i saj vuan denimin ne nje burg ne Gjermani, e denuar per droge.

Tvklan shkruan se për ngjarjen e rëndë, është interesuar nga Gjermania vetë bashkëshorti i Marsida Qatja.

Nga burgu, ai ka kërkuar të mësojë se çfarë ka ndodhur me gruan dhe tre fëmijët e tij në banesën ku ndodhi krimi. 

Përmes një të afërmi të tij në Kavajë, i cili kishte shkuar në banesën e Marsida Qatja, kishte kërkuar t’i dërgonte fotografi në rrjetet sociale për të parë situatën e krijuar.

Pamjet brenda baneses nuk kishin nevoje per shume komente. Grila e derës së ballkonit nga ku kishte hyrë Dritan Hoxholli është e thyer, nderkohe qe pllakat jane te lara ne gjak, dhe pertoke, mbeturina nga darka qe po konsumohej, pasi ne banese pervec Bledar Tocit ishin edhe dy miq te Marsides.

(Kosova Sot Online)