NXITONI! ZBRITJE PROMOCIONALE deri -40% në brendet amerikane PERRY ELLIS dhe ORIGINAL PENGUIN

  • 13 tetor 2019 - 20:54
NXITONI! ZBRITJE PROMOCIONALE deri -40% në brendet amerikane PERRY ELLIS dhe ORIGINAL PENGUIN

Për të gjithë adhuruesit e modës së fundit të brendeve të mëdha amerikane Perry Ellis®, An Original Penguin by Munsingwear® dhe Perry Ellis AMERICA®, fillon ZBRITJA PROMOCIONALE (FLASH SALE) deri në -40%.

Image

Brendi Amerikan Perry Ellis është moda më e përparuar, duke kombinuar produktin që mund të vishet për të gjitha rastet. Perry Ellis America ofron produkte me rrënjë në vitet e 90’ta, përderisa An Original Penguin nga Munsingwear ofron një përzgjedhje prej klasikëve të mesit të shekullit te kaluar, me një gërshetim shumë modern me frymëzim nga e vjetra dhe rastësorja, për segmentin e klientëve që e përcjellin modën, per ata që kanë shijen më të rafinuar dhe kërkojnë super cilësi dhe duan të duken më origjinal.

Image

Nxitoni dhe përfitoni nga kjo zbritje promocionale deri në -40%, duke bërë furnizimet tuaja për Vjeshtë dhe Dimër, gjatë kësaj super oferte promocionale dhe të dukeni trendi, origjinal dhe me stil tepër të veqantë!

Image

Dyqani I parë i brendeve të mëdha amerikane është në Prishtinë, kompleksi tregtar Qafa, rruga e UCK-së (ngjitur me EMPORIUM). Blerjet mund të bëhen poashtu online përmes www.gjirafamall.com/emporium.

(Kosova Sot Online)