Gruaja nuk duron më, telefonon Policinë. E shpëtojnë në momentet kur burri po e…

  • 17 tetor 2019 - 12:15
Gruaja nuk duron më, telefonon Policinë. E shpëtojnë në momentet kur burri po e…

Policia e Durrësit parandalon përshkallëzimin e dhunës në një familje në qytetin bregdetar dhe arreston kryefamiljarin i cili rrihte gruan ne sy te femijeve.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës në bashkëpunim me Specialistët e Policimit në Komunitet bënë të mundur ndalimin e shtetasit S.K., 47 vjeç, banues në Shkallnur/Durrës, pasi ushtronte dhunë të përsëritur në prani të fëmijëve ndaj bashkëshortes P.K., 40 vjeçe, Banues në Shkallnur.Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për për veprime të mëtejshme.

(Kosova Sot Online)