Mësohet arsyeja e zjarrit në Ulpianë, raportohet për një të lënduar

  • 18 tetor 2019 - 10:26
Mësohet arsyeja e zjarrit në Ulpianë, raportohet për një të lënduar

Media raporton nga vendi i ngjarjes se sipas dëshmitarëve zjarri në Ulpianë është shkaktuar si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi, derisa raportohet se një mashkull ka pësuar lëndime të rënda, shkruan media.

Zjarri ka nisur mëngjesin e ditës së sotme, derisa tashmë në vend të ngjarjes janë policia dhe zjarrfikësit.

Policia e Kosovës e kontaktuar nga  media ende nuk ka dhënë detaje.

(Kosova Sot Online)