Dyshohet për një person të vdekur në “Bregun e Diellit”

  • 31 tetor 2019 - 09:43
Dyshohet për një person të vdekur në “Bregun e Diellit”

Një person është gjetur i shtrirë tokë në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë.

Sipas informacioneve të medies  dyshohet se personi ka vdekur.  Media ka siguruar fotografi nga vendi i ngjarjes ku shihen Policia e Kosovës dhe një trup i mbuluar me qese najloni të policisë. Po ashtu në vend ngjarje është edhe ekipi mjekësor i emergjencës. Së shpejti edhe me informacione shtesë nga Policia e Kosovës.

(Kosova Sot Online )