Dy të arrestuar për rrahje në Gjakovë

  • 05 nëntor 2019 - 12:53
Dy të arrestuar për rrahje në Gjakovë

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Gjakovë pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht në mes vete.

Si pasojë të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Rasti ka ndodhur dje në ora 9.30, njofton Policia e Kosovës në raportin e saj të rregullt 24 orësh.

(Kosova Sot Online)