Bota mban frymën: Ja videot tronditëse nga Shqipëria

  • 26 nëntor 2019 - 11:16
Bota mban frymën: Ja videot tronditëse nga Shqipëria

Një tërmet i fuqishëm goditi Shqipërinë në orët e para të mëngjesit, duke shkaktuar viktima dhe shumë të plagosur.

Sot në mëngjes, rrjetet më të mëdha në botë e kanë nisur duke raportuar live nga Shqipëria.

Pamjet apokaliptike nuk kanë nevojë për shumë koment.

Videoja më e përhapur në rrjet është ajo kur një fëmijë nxirret i gjallë nga rrënojat.

(Kosova Sot Online)