Pamjet e tërmetit, shikoni momentet kur makina shkundet prej lëkundjeve

  • 26 nëntor 2019 - 11:37
Pamjet e tërmetit, shikoni momentet kur makina shkundet prej lëkundjeve

Një kamera sigurie ka kapur momentet kur bie tërmeti 6.4 i shkallës Rihter, i cili deri më tani sipas shifrave zyrtare i mori jetën 9 personave.

Pamjet janë fiksuar në Lezhë. Tërmeti ka qenë aq i fuqishëm saqë ka shkundur dhe makinën e tipit Benz, e cila peshon mbi 1 ton.

Për më tepër shikoni vetëm pamjet e përcjella nga report tv.

(Kosova Sot Online)