Video që ta thyen zemrën: Shqiptari që po vdes nga kanceri dhuron 35 mijë euro për ata që do të jetojnë

  • 05 dhjetor 2019 - 10:31
Video që ta thyen zemrën: Shqiptari që po vdes nga kanceri dhuron 35 mijë euro për ata që do të jetojnë

Një ngjarje shokuese ka ndodhur mbrëmë në emisionin ku po mbledhen ndihma për t’u dalur në ndihmë të prekurve nga tërmeti në Shqipëri.

Një qytetar i prekur nga sëmundja e kancerit, ka telefonuar në emision, ku i pranishëm ishte drejtori i Fondacionit Humanitar “Firdeus”, Elvis Naçi.

Të gjithë në studio mbetën të shtangur nga lotët, pasi që ky qytetar tregoi se është i sëmurë nga sëmundja e kancerit dhe i dhuron 35 mijë euro për siç tha ai: ata që do të jetojnë.

Imami Elvis Naçi, nuk arriti t’i mbajë lotët nga kjo gjë.

(Kosova Sot Online)