28 vjeçari gjendet i vdekur, u largua nga banesa pak ditë më parë. policia dyshon se…

  • 08 dhjetor 2019 - 09:38
28 vjeçari gjendet i vdekur, u largua nga banesa pak ditë më parë. policia dyshon se…

Më datë 07.12.2019, rreth orës 22.30, nga familjaret e tij është  gjetur i mbytur në ujë në një kanal vaditës afër banesës së tij në fshatin Kullaj, Shkodër, shtetasi L.B., 28 vjeç, i cili ishte  larguar nga banesa para disa ditëve dhe vuante nga depresioni.

Nga këqyrja paraprake  nuk janë konstatuar shenja dhune dhe shkaku i vdekjes dyshohet nga mbytja në ujë.

(Kosova Sot Online)