Burri i qahet Ramës se djali i tij po i bën tërmetin brenda duke bërë seks

  • 11 dhjetor 2019 - 22:47
Burri i qahet Ramës se djali i tij po i bën tërmetin brenda duke bërë seks

Paraditen e sotme kryeministri Edi Rama ishte në Mamurras ku pa nga afër gjendjen e banorëve në çadër, por në njërën prej tyre u përball me një ‘mur’ të improvizuar brenda çadrës ku po jetojnë që prej 26 nëntorit.

Kreu i familjes u ankua se të rinjtë nuk rrinë dot të ‘qetë’ natën pasi djali sapo ishte fejuar, ndërsa nuk munguan batutat dhe të qeshurat.

Dialogu i kryeministrit me familjen

Burri: Andej rri çuni, këtej rri nëna me babën

Rama: Po mirë sistemoni një çikë pse janë ato në mes?

Burri: Jena nda në darkë!

Rama: Keni vënë mur për t’u ndarë nga njëri-tjetri. O Zot, pse ça do bëjnë këta?

Burri: Luajnë natën këta, janë të rinj!

Rama: S’ka pse të luaj në çadër, të dalë në fushë, o Zot

Djali: Prej hallit, ça me ba…

Rama: Zgjidhe se nuk mund të rrijë nëna me babën në një cep se do ti të luash natën

Djali: Po unë ça të bëj! Sa u fejova ra tërmeti…

“Ça të bëj, sa u fejova ra tërmeti”/ Familja nga Mamurrasi “ndahet” brenda çadrës. Burri i “ankohet” Ramës: Këta të rinjtë luajnë natën! on Vidnews.

(Kosova Sot Online)