Kanosje me armë zjarri te Katedralja në Prishtinë

  • 23 dhjetor 2019 - 13:55
Kanosje me armë zjarri te Katedralja në Prishtinë

Dyshohet se në afërsi të Katedrales në Prishtinë, një person ka kanosur dikë me armë zjarri

Në vendin e ngjarjes ka arritur policia dhe po merret me rastin.

Media do të ju mbajë të informuar.

(Kosova Sot Online)