Ja çka do të ndodhë sot në Kosovë

  • 29 dhjetor 2019 - 07:25
Ja çka do të ndodhë sot në Kosovë

Mbahet Kuvendi i punës i AAK-së. (Hotelit “Emerald”, ora 11:00)

Mbahet takimi përmbyllës i organizuar nga Zyra e Këshillit Koordinues të Asociacioneve Familjare të Personave të Zhdukur të Kosovës. (Zyra e KKAFZHK-së, ora 11:00)

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës organizon takimin e fundviti. (Hotel “Emerald”, ora 14:00)

Bëhen homazhe në Kompleksin Memorial në Reçak. (Ora 13:00)

Lëvizja Vetëvendosje takon aktivistë, anëtarë dhe simpatizantë të saj. (Menza “Ramiz Sadiu”, ora 19:00)

(Kosova Sot Online)