Vritet me armë zjarri pronari i televizionit shqiptar, ja emri

  • 07 janar 2020 - 11:32
Vritet me armë zjarri pronari i televizionit shqiptar, ja emri

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në Mirditë. Burime bëjnë me dije se është vrarë me armë zjarri pranë lokalit te tij Kastriot Reçi.

Viktima ishte pronar i një televizoni lokal në Mirditë. Ambulanca dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes.

Image
Kastriot Reçi

(Kosova Sot Online)