Gjendet e vdekur një femër në Suharekë

  • 13 janar 2020 - 10:41
Gjendet e vdekur një femër në Suharekë

Një femër është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në Suharekë.

Policia, vdekjen e saj e ka cilësuar të dyshimtë.

“Raportohet se është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e saj viktima femër K/Shqiptare. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante dhe mjeku kujdestar e ka konstatuar vdekjen e saj”, njofton Policia e Kosovës.

“Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”.

(Kosova Sot Online)