Konfiskohet heroinë në Pejë, arrestohet një person

  • 18 janar 2020 - 14:14
Konfiskohet heroinë në Pejë, arrestohet një person

Një person është arrestuar në Pejë, pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe sekuestruar një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit heroinë në peshë rreth 6.3 gram.

I njëjti është intervistuar dhe me venim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

(Kosova Sot Online)