Raportohet për një polic të vrarë dhe dy të plagosur

  • 28 janar 2020 - 21:17
Raportohet për një polic të vrarë dhe dy të plagosur

Para pak çastesh ka ndodhur një incident i rëndë në Zhur, ku si pasojë dyshohet se ka humbur jetën një polic dhe dy të tjerë janë plagosur.

Lajmin për media e ka konfirmuar zëdhënësi i DRP në Prizren, Shaban Osmanollaj.

Pas pak ju informojmë më detajisht nga vendi i ngjarjes ku ka ndodhur inicidenti i tmerrshëm.

(Kosova Sot Online)