Në Podujevë dhunohet një grua

  • 16 mars 2020 - 11:42
Në Podujevë dhunohet një grua

Policia në Podujevë ka arrestuar një person i cili dyshohet se ka dhunuar një grua

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Podujevë.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje, njofton policia.

(Kosova Sot Online)