Mitrovicasi plagos veten në këmbë, arrestohet nga Policia

  • 01 prill 2020 - 10:27
Mitrovicasi plagos veten në këmbë, arrestohet nga Policia

Një person ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi ka plagosur veten në këmbë me pushkë ajrore.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur dje në fshatin Kqiq i madh të Mitrovicës rreth orës 16:00.

Pas tretmanit mjekësor i dyshuari është arrestuar dhe nga ai është konfiskuar pushka ajrore me një kuti me diabollë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

(Kosova Sot Online)