Nis takimi Thaçi-Mustafa

  • 01 prill 2020 - 10:52
Nis takimi Thaçi-Mustafa

Nis takimi Thaçi-Mustafa

Ka filluar në presidencë takimi i kreut të LDK’së, Isa Mustafës me presidentin e vendit, Hashim Thacin.

Takimi Thaçi-Mustafa po ndodh pas përfundimit qe presidenti kishte me kryeministrin Albin Kurti.

Isa Mustafa është i shoqëruar nga sekretari i partisë, Arban Abrashi dhe shefi grupit parlamentar Arben Gashit.

Pas Mustafës, me Thacin pritet që të takohet edhe kreu i PDK’së, Kadri Veseli.

(Kosova Sot Online)