Publikohen fotografi nga takimi Thaçi – Veseli

  • 01 prill 2020 - 12:08
Publikohen fotografi nga takimi Thaçi – Veseli

residenti i vendit, Hashim Thaçi është takuar sot me kreun e PDK’së, Kadri Veselin në presidencë.

Kjo me ftesë të të parit të shtetit, pas mocionit për rrëzimit të qeverisë, ku ka ftuar liderët që të konsultohen lidhur me hapat që do të merren.

Paraprakisht Thaçi është takuar edhe me shefin e LDK’së dhe të LVV’së, derisa pritet që të shihet edhe me liderët e partive tjera.

Presidenca ka bërë publike fotografi nga takimi Thaçi – Veseli.

(Kosova Sot Online)