Hashim Thaçi nisë konsultimet me Limajn

  • 02 prill 2020 - 11:30
Hashim Thaçi nisë konsultimet me Limajn

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është takuar sot me kreun e Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj në vazhdën e takimeve me kryetarët e partive politikë për t’u konsultuar për veprimet që do të ndërmarrin pas mocionit për rrëzimin e Qeverisë.

Thaçi edhe dje është takuar dje me kreun e LVV’së, LDK’së dhe PDK’së.

Sot gjatë ditës pritet që të mbajë edhe disa takime tjera.

(Kosova Sot Online)