Vajzat simpatike në kabinetin e Vjosa Osmanit

  • 30 maj 2020 - 16:23
Vajzat simpatike në kabinetin e Vjosa Osmanit

Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani është përkujdesur që në kabinetin e saj të ketë afër vetës edhe gjininë e bukur.

Ajo ka tri këshilltare simpatike, të cilat shquhen për profesionalizëm.

Bëhet fjalë për Jeta Statovcin, këshilltare për politika shëndetësore.

Learta Hollaj, këshilltare për zhvillim të qëndrueshëm dhe partneritet.

Ndërsa, Egnesa Vitia, ushton funksionin e menaxheres së Zyrës së Kryetares.

(Kosova Sot Online)