Abazi pas rastit tragjik në Novobërdë: Ngushëllimet më të sinqerta për familjet Gerbeshi dhe Arifaj

  • 02 qershor 2020 - 16:11
Abazi pas rastit tragjik në Novobërdë: Ngushëllimet më të sinqerta për familjet Gerbeshi dhe Arifaj

Zëvendëskryeministri në detyrë, Haki Abazi, ka ngushëlluar familjet e dy minatorëve të vdekur nga shembja e dheut në Minierën e Artanës.

“Ngushëllimet më të sinqerta për familjet Gerbeshi dhe Arifaj. Humbje e madhe e dhimbje për të gjithë njerëzit në Kosovë”, ka shkruar Abazi në Facebook.

(Kosova Sot Online)