Aksident në mes një veture dhe kamioni në Pejë, ka të lënduar

  • 03 qershor 2020 - 08:41
Aksident në mes një veture dhe kamioni në Pejë, ka të lënduar

Në orët e hershme të së mërkurës një kamion dhe një veturë janë aksidentuar në Pejë.

Mësohet se nga ky aksident ka mbetur i lënduar një person.

(Kosova Sot Online)