E pazakontë! Burri kap peshkaqenin gjigant dhe bën foto

  • E.K /
  • 23 qershor 2020 - 22:54
 E pazakontë! Burri kap peshkaqenin gjigant dhe bën foto

Një burrë në SHBA, teksa ishte duke notuar në një plazh, arriti të zinte një peshkaqen dhe të pozonte me të.

Në foto burri shihet duke e mbajtur peshkaqenin gjigant, nga bishti e hunda, ndërsa pushuesit e tjerë shijojnë spektaklin.

Nuk dihet se si ai e ka kapur krijesën nënujore, por raportohet se pas pozave të realizuara e ka lënë përsëri të lirë. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

(Kosova Sot Online)