Arrestohet një person në Prizren, kanosi ish të fejuarën dhe babain e saj

  • A.P /
  • 06 korrik 2020 - 12:20
Arrestohet një person në Prizren, kanosi ish të fejuarën dhe babain e saj

Policia e Kosovës ka arrestuar një person, pasi ai kishte kanosur ish të fejuarën e tij dhe babain e saj në Prizren.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti ka kanosur ish të fejuarën e tij dhe babain e saj”, thuhet në njoftim.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

(Kosova Sot Online)