Dy vëllezër në Vushtrri e raportojnë në Polici gruan e vëllait: Po ushtron dhunë psiqike

  • A.P /
  • 06 korrik 2020 - 12:22
Dy vëllezër në Vushtrri e raportojnë në Polici gruan e vëllait: Po ushtron dhunë psiqike

Dy vëllezër në Vushtrri e raportojnë në Polici gruan e vëllait: Po ushtron dhunë psiqike

Dy vëllezër në Vushtrri e kanë raportuar në Polici bashkëshorten e vëllait të tyre dhe dy fëmijët e saj.

Siç njofton Policia, ata janë ankuar se bashkëshorja e vëllait të tyre dhe dy fëmijët e saj kanë ushtruar vazhdimisht dhunë psiqike ndaj tyre.

Vushtrri 05.07.2020 – 18:00. Dy ankues kosovar, kanë raportuar se në vazhdimësi kanë dhunë psikike nga bashkëshortja e vëllait dhe dy fëmijët e saj të dyshuar. Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e Policisë. 


(Kosova Sot Online)