Lutet neuroprikiatri kosovar: Është shumë e thjeshtë, veç maskën mbajeni

  • A.P /
  • 13 korrik 2020 - 07:20
Lutet neuroprikiatri kosovar: Është shumë e thjeshtë, veç maskën mbajeni

Përmjes një video-mesazhi të publikuar në YouTube, profesori i Fakultetit të Mjekësisë dhe neuropsikiatri Afrim Byla u ka bërë thirrje qytetarëve që të kujdesen për shëndetin e tyre duke mbajtur maskën dhe distancën fizike.

(Kosova Sot Online)