Rreth 1 mijë gjoba të shqiptuara nga policia për 24 orë

  • A.P /
  • 14 korrik 2020 - 10:14
Rreth 1 mijë gjoba të shqiptuara nga policia për 24 orë

Policia e Kosovës i ka shqiptuar 941 gjoba në trafik për 24 orë.

Sipas policisë në tërë territorin e Kosovës kanë ndodhur 40 aksidente, nga të cilat 14 me lëndime dhe 26 me dëme materiale.

(Kosova Sot Online)