Një i ri nga Deçani vdes tragjikisht në vend të punës

  • E.K /
  • 16 korrik 2020 - 15:51
 Një i ri nga Deçani vdes tragjikisht në vend të punës

Një i ri nga Deçani ka ndërruar jetë tragjikisht në vend të punës.

Lajmin e ka bërë të ditur në Facebook kreu i kësaj komune, Bashkim Ramosaj.

Ramosaj ka bërë të ditur se bëhet fjalë për të riun nga Gllogjani i Decanit, Erion Isufaj.

“Tronditës lajmi për ndarjen nga jeta e të riut nga Gllogjani i Deçanit Erion Afrim Isufaj. Erioni humbi jetën tragjikisht në vendin e tij të punës. Ngushëllimet më të sinqerta familjes dhe të gjithëve për Erionin”, ka shkruar

(Kosova Sot Online)