Zhduken tre fëmijë, kishin shkuar për të peshkuar në Bardhosh

  • E.K /
  • 21 korrik 2020 - 20:43
 Zhduken tre fëmijë, kishin shkuar për të peshkuar në Bardhosh

Një njoftim është publikuar në rrjetin social në Facebook, ku tregohet se kanë humbur tre fëmijë. Më i madhi nga fëmijët është 12-vjeçar.

Venhar Ibrahimi është prindi i tyre i cili njofton se fëmijët kanë shkuar afër vendbanimit të tyre në Bardhosh për të peshkuar.

Fëmijët kanë dalë në mëngjes herët, rreth orës 8:00 dhe nuk janë kthyer më në shtëpi.

Nëse dikush ka informacion lidhur me këtë çështje, familjarët lusin të kontaktojnë në numrat 049947690 dhe 045562744.

Më poshtë gjeni njoftimin e plotë.

Vellezer dhe motra,
Na duhet perkrahje masive e juaja, sepse mikut tim Venhar Ibrahimit, i kane humbur tre femijet e tij.
Femija i tij me i madh eshte 12 vjecar dhe idea e tyre ka qene per te dal per te peshkuar diku afer vendbanimit te tyre ne Bardhosh.
Ata kane dalur ne ora 08:00 te mengjesit pa u konsultuar me prinderit e tyre dhe nuk jane kthyer ne shtepi deri me tani.
Ne si miq te Venharit jemi ne kerkim te femijeve te tij qe nga mengjesi, por deri me tani nuk kemi asnje informacion nga tre femijet e mikut tone.
Ju lutemi, kemi nevoje me shume se asnjehere me pare per ndihmen e juaj.
Nese dikush i ka pare apo i sheh ju lutem na kontaktoni ne numrin: 049-947-690
045-562-744.

 

Vellezer dhe motra, Na duhet perkrahje masive e juaja, sepse mikut tim Venhar Ibrahimit, i kane humbur tre femijet e...

Publiée par Albin Rrahmani sur Mardi 21 juillet 2020

(Kosova Sot Online)