Vdes nëna e ish-deputetes së PDK-së nga koronavirusi

  • E.K /
  • 06 gusht 2020 - 10:29
Vdes nëna e ish-deputetes së PDK-së nga koronavirusi

Ish -deputetja e PDK-së, Teuta Hadri ka njoftuar se i ka vdekur nëna.

Ajo përmes llogarisë së saj në facebook, ka bërë me dije se nëna ka ndërruar jetë nga Covid 19

Ky është njoftimi i Hadrit:

Te dashur shoke miq, damshamire!

Nga sot mbeta pa nenen time te dashur! E forta ime, nena ime dhe nena e gjithe shoqeve ilegale qe mbante porten hapur si heroine per ti pritur me buzeqeshje ato bija te nenave siç thoshte ajo! Iku mesuesja ime e jetes iku duke luftuar me semundjen e keti shekulli -covid

U prehte shpirti saj ne paqe!

(Kosova Sot Online)