Arrestohet një person në Prishtinë, kreu marrëdhënie me dy vajza të vogla

  • E.K /
  • 12 gusht 2020 - 09:24
Arrestohet një person në Prishtinë, kreu marrëdhënie me dy vajza të vogla

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë i cili dyshohet të ketë marrëdhënie seksuale me dy vajza të mitura

Rasti dyshohet se ka ndodhur rreth një javë më parë dhe i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Ndërsa dy viktimat, janë dërguar në ekzaminim mjekësor.

Njoftimi i plotë i policisë:

Me datën 11.08.2020 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se dyshohet të kryer marrëdhënie seksuale me dy viktimat e mitura femra kosovare. dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, kurse viktimat do të dërgohen në ekzaminim mjekësor.

(Kosova Sot Online)